Rezerwuj termin
Food Truck 4

Food Truck 4

Wynajmij
Food Truck 4
Food Truck 4
Renault Estafette

Nasz Renault Estafette to połączenie miłości do gotowania i fascynacji motoryzacją. Poznaj go bliżej!

Ten food truck na wynajem uświetni każde wydarzenie plenerowe. Jego prawdziwym żywiołem są eventy z ustalonym menu, gdzie goście mogą korzystać ze wszystkich kulinarnych dobrodziejstw, a organizatorzy imprezy cieszyć się z wizualnej atrakcji, jaką niewątpliwie jest sama obecność zabytkowego Renault Estafette! Nasz Renault Estafette to idealny food truck na wesele, przyjęcie urodzinowe, piknik i inną imprezę plenerową.

Wynajem naszego czerwonego Renault możliwy jest zarówno z obsługą, jak i bez. Opcja z obsługą może natomiast obejmować Drink Bar, Coffee Bar, a także obsługę imprez z indywidualnym menu oraz serwowanie piw rzemieślniczych.

Wynajem możliwy jest w Warszawie (dojazd do 50 km od Grodziska Mazowieckiego gratis) lub poza jej granicami (indywidualna wycena).

Rezerwuj termin

Ceny wynajmu food truck’a wyznaczane są na podstawie ilości uczestników, czasu na jaki wynajmowany jest Renault Estafette oraz przygotowywanego menu. Istnieje możliwość wynajmu food trucka bez obsługi.

Lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem – choć domem naszego food trucka jest Warszawa, to wynajem możliwy jest na terenie całej Polski.

Transport do 50 km od Grodziska Mazowieckiego w cenie usługi.

Nasze auta