Rezerwuj termin
Westfalia

Westfalia

Wynajmij
Westfalia
Westfalia rysunek
Westfalia
Volkswagen T2

Kultowy camper Westfalia nadjeżdża!

Tysiące przejechanych kilometrów, stylowy design i niezwykła podróż w czasie do ery dzieci kwiatów i największych muzycznych festiwali. Fabrycznie wyposażony w gen wolności nie boi się wyzwań i czeka, aby wyruszyć z Wami w kolejną niezapomnianą przygodę.

Mistrz drugiego planu..

Chociaż uwielbia podróżować to chętnie zboczy z trasy, aby zagościć na planie Waszego filmu, reklamy czy teledysku. Niepowtarzalny klimat szalonych lat 70-tych gwarantowany. Bo choć z pozoru statysta to w głębi duszy nasz camper jest prawdziwym królem życia!

Rezerwuj termin

JAK DZIAŁAMY?

Ty rezerwujesz termin, a my przyjeżdżamy o ustalonej porze, aby przekazać Ci naszą kultową Westfalię. Gwarantujemy, że wraz z naszym camperem dostarczymy niepowtarzalny klimat minionej epoki w duchu vintage.

Auto do ślubu, na wesele, imprezę okolicznościową a może na plan zdjęciowy nowej reklamy, filmu lub teledysku? Nieważne gdzie zaprosisz naszą Westfalię jedno jest pewne, że z nami będzie bardzo stylowo!

WESTFALIA – WYNAJEM I CENY

Wynajem Volkswagena T2 Westfalia jest możliwy na terenie Warszawy oraz poza jej granicami. Transport do 50 km od Grodziska Mazowieckiego w cenie usługi, w pozostałych wypadkach – wycena indywidualna.

Nasze auta